Teknamotor na FacebookTeknamotor na Youtube
Skorpion Teknamotor

X

ZOBRAZIT VŠECHNA ZAŘÍZENÍ

NABÍDKA: DOPRAVNÍKY

Popis zařízení

Naše firma nabízí komplexní řešení v rozsahu pásových a vibračních systémů podávání, nakládání a dopravy štěpky.


Profesionální konstrukteři připraví pro Vás návrh soupravy štěpkovacích zařízení včetně systému dopravy, a to v závislosti na druhu odpadu a prostorových podmínkách.

Vibrační stůl je určen pro spolupráci  s vibračními a pásovými podavači a slouží pro skladování  většího množtví materiálu pro zpracování, např. podávaného pomocí čelního (lopatového) nakládače nebo vysokozdvižného vozíku. Stůl se skládá z kovové skříně pružně propojené s nosným rámem, i pohonem. Vibrační stůl je poháněn elektromotorem přes excentrickou soustavu, jež se vyznačuje menším příkonem, což vyplývá z rezonančního režimu práce stolu. V závislosti na místních podmínkách je stůl umístěn na základu, na němž je založen nosný rám. Materiál z vibračního stolu je vibračně podáván na vibrační nebo pásový podavač. Synchronizace práce vibračního stolu a vibračního nebo pásového podavače umožňuje  plynulé podávání do štěpkovače materiálu ke zpracování.

Technické údaje

V naší obchodní nabídce máme nakládací vibrační stoly o rozměrech 2x3 m a 3x3 m, 4x3 m a 5x3 m poháněné motory o výkonu od 5,5 kW do 11 kW

NAPIŠTE DOTAZ

TEKNAMOTOR 2015
realizacja:dwarazy.com
nahoru